logo

VII multimedijalni nacionalni festival za mlade

U periodu, od 21 januara do 1 marta, klub CKT, je sa dva tima ucestvovao na VII multimedijalnom nacionalnom festivalu za mlade u Pljevljima. Tema je bila "ljubav" a kategorija u kojoj smo se takmičili kratki video klipovi. Rad Anite Grgurević je trećeplasiran i nastao je kao kombinacija više klipova njenih prijatelja: Gojka Dakovića, Ksenije Tešović, i drugih, pod nazivom "Platonic love". Drugi naš film radila je ekipa sastavljena od Ine Cicović, Jovane Živković, Dorie Drašković, Ivane Lučev, Franke Peruđini i Miloša Matkovića. Radeći na ovom zadatku, otkrivali smo kreativnost u sebi, upoznavali se, družili i učili se timskom radu. Upravo to su, samo neki od ciljeva CKT- a, čija je voditeljica prof. Lidija Begović.

Prvi video:

https://www.youtube.com/watch?v=SamnQ5bQSjU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1peFuaJ0S9jC_OL0HXHjL1oCDCmnaIZisXYUGs6RAFLxKdksDKl5zI6zc

Drugi video:

https://www.youtube.com/watch?v=LQiMtIUfptg&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3PhNCVLooWwFKtEMT0xJt-AinbsWjGN64XLkp74XYIe_k-qQaPFBBjs7g