PRVO I ČETVRTO MJESTO NA TAKMIČENJU IZ ENGLESKOG JEZIKA ZA UČENIKE GIMNAZIJE KOTOR

NA DRŽAVNOM TAKMIČENJU IZ ENGLESKOG JEZIKA KOJE JE ODRŽANO 7. 03. 2021. GOD. U PODGORICI, GIMNAZIJU KOTOR PREDSTAVLJALI SU UČENICI VASILIJE VUKSANOVIĆ – III RAZRED GIMNAZIJE, ČIJI JE MENTOR BILA PROF. MAJA NIKOLIĆ (KATEGORIJA UČENIKA TREĆIH I ČETVRTIH RAZRED) I LUKA KUNJIĆ – II RAZRED GIMNAZIJE, KOME JE MENTOR BILA PROF. TANJA STIJEPOVIĆ (KATEGORIJA UČENIKA PRVIH I DRUGIH RAZREDA). UČENICI SU OSTVARILI ZAPAŽENE REZULTATE I POKAZALI ZAVIDNO ZNANJE. VASILIJE JE OSVOJIO PRVO MJESTO I POKAZAO DA JE NAJBOLJI I MEĐU UČENICIMA STARIJIH RAZREDA, A LUKI JE PRIPALO VISOKO ČETVRTO MJESTO. ČESTITAMO UČENICIMA I NJIHOVIM MENTORIMA I ŽELIMO IM PUNO USPJEHA U DALJEM USAVRŠAVANJU ZNANJA.
AKTIV ZA ENGLESKI JEZIK