Učenički radovi

Gimnazije Kotor

Na ovoj stranici možete naći nagrađene i (po našem skromnom mišljenju) najbolje napisane radove učenika gimnazije Kotor. Svi radovi na ovoj stranici su zasebni radovi naših učenika, i svaki rad će nositi njihova imena i odjeljenje.

shutterstock_1958383675-crop

Svjetski dan borbe protiv HIV-a

Na inicijativu Učeničkog parlamenta naše škole obilježenje 1. decembar, Svjetski dan borbe protiv HIV-a. Danas je na temu pomenutog virusa predavanje održala dr Marijana Vučetić, specijalista porodične medicine i predstavnicaSavjetovališta za HIV pri Domu zdravlja Kotor. Predavanju su prisustvovali zainteresovani učenici svihrazreda sa njihovim profesorima. Doktorica je učenike u prvom dijelu predavanja sprovelakroz istoriju ovog virusa i objasnila način na koji on djeluje. U interesantnom predavanju učenici su saznali da je...

Pročitajte više